Substancje szkodliwe – papierosy

Poznaj substancje szkodliwe, jakie zawiera papieros, dowiedz się ile toksycznych związków chemicznych wydziela papieros, które później lądują w Tobie.

papieros substancje szkodliwePapieros, dym papierosowy – substancje szkodliwe dla zdowia.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

Komentarzy 20 to “Substancje szkodliwe – papierosy”

RSS Feed for Rzucanie palenia – jak rzucić nałóg? Comments RSS Feed

Czytajcie! 🙂 ;D

prawda!, pety to zło, uzalezniają i psują życie!

Tak czytajcie co przyjmujecie paląc papierosy. Morze da wam to trochę do myślenia!

Papieros TO Śmierć

Nie wiem jak wam, ale mi się nie uśmiecha palenie środka owadobójczego:D

kurde ale chemii zawartych jest lol

Ktoś to chyba pisał po „wspływem”. Ludzie, jak można wierzyć w takie brednie?! Prosta propaganda, ciekawe jaki producent wydawałby tyle kasy na RADIOAKTYWNE substancje… do papierosów… Poza tym nie można by było tego sprzedawać (to nie „produkt kolekcjonerski”). Żal ogarnia, jak się ten obrazek ogląda…

Ktoś tu bardzo lubi albo bardzo nie może przestać palić 😉

To teraz wstawcie obrazki pasztetów, parówek,szynek, mięs , pieczywa,i zobaczycie ile tam jest chemi, więcej niz w fajkach,

but damn, they are are so gooood. 😀

[…] o papierosach…W ramach wstępu przypomnienie jakie pyszności możemy w fajkach znaleźć: Substancje szkodliwe jak rzucić nałóg? […]

hmmm… ;O Chyba zapale z wrażenia….!

ja pierdole kurwa jaki producent dalby polon do papierosow no kurwa pirzecierz ludzie po 1 buchu by umierali ludzie kurwa zastanowcie sie co piszecie !!! ;/

Jeśli sięgniesz po informację dostępną w internecie, np. w wikipedii możesz dowiedzieć się, że nikt nie musi nic dodawać do papierosów aby znalazł się w nich polon. Każda roślina, w naturalny sposób wywołuje obieg materii przez jej struktury komórkowe – tak więc wszystko co w jej środowisku występuje ma szansę trafić do komórek łodyg i liści – polon trafia poprzez nawozy fosforowe używane przez rolników. Producenci papierosów, którzy suszą liście nie muszą nic dodawać.

Cytat z wikipedii:

Polon wprowadzony do organizmu jest silnie toksyczny. LD50 dla polonu wynosi ok. 1 mikrograma, co czyni go ok. 250 000 razy bardziej trującym niż cyjanowodór. Emitowane cząstki alfa z łatwością niszczą strukturę tkanek ludzkiego organizmu, jeśli tylko dostanie się on tam poprzez inhalację, połknięcie lub absorpcję. Polon nie przenika przez skórę, toteż znajdując się na zewnątrz ciała nie stanowi tak wielkiego zagrożenia. Izotopy polonu 214Po i 218Po, jako produkty rozpadu radonu w śladowych ilościach znajdują się w powietrzu wewnątrz pomieszczeń. Dodatkowe zagrożenie stwarza palenie tytoniu, do którego liści przenika polon obecny w nawozach fosforowych. Duże stężenie polonu-210 stwierdzono w organizmie Aleksandra Litwinienki, otrutego w listopadzie 2006 roku w Londynie. Polon prawdopodobnie pochodził z jednego z rosyjskich reaktorów jądrowych i został mu podany w herbacie. Litwinienko zmarł w ciągu 23 dni.

Tak więc chodzisz po necie, piszesz głupie komentarze w pozbawiony kultury sposób i udowadniasz, że pieniądze publiczne wydawane przez nasze Państwo na szkoły zostały zmarnowane.

Mój dziadek przez fajki stracił płuco i pali (ze strachu przed rakiem) nadal.

Tak sobie rozmyślam czytając wszystkie te komentarze, i dochodzę do wniosku że palenie papierosów jest mimo wszytko szkodliwe. Jednak nie mogę niestety zrozumieć w jaki sposób miało by mnie to zabić (oczywiście w najgorszym wypadku). Polski rząd tak samo jak europejski zapewnię natychmiast by zabronił sprzedawania tego typu tak szkodliwych środków. Więc stwierdzam (oczywiście to jest tylko moja skromna opinia) że papierosy mimo że są w jakimś tam stopniu trujące to nie należy przesadzać z tego typu opisami jakie widnieją na powyższym rysunku. A tymczasem tak jak to w jednym z komentarzy przeczytałem „…Chyba zapale z wrażenia…” .

Jednak nie mogę niestety zrozumieć w jaki sposób miało by mnie to zabić – proszę http://www.youtube.com/watch?v=CCBcb1MkjE8 . Tak sobie myślę, że nie należy przesadzać z takimi opisami jak twój komentarz. Samochód może zabić przechodnia, ale może służyć do zawiezienia dzieci do szkoły – czy przesadzaniem jest pisanie i informowanie o tym aby jeździć bezpiecznie ?

Metanol w papierosie ? owszem szlugi są trujące ale nie przesadzajmy. Sam mam dziadka który pali już papierosy z 40lat i nic mu nie jest. I co wspólnego ma ustnik/filtr z trucizną, zwykła wata owinięta twardszym papierem. Po za tym kto pali ustnik? Większość co znajduję się na obrazku to tak dla bardziej zastraszenia bo takich rzeczy nie wrzucają do papierosów.


Where's The Comment Form?

Liked it here?
Why not try sites on the blogroll...

%d blogerów lubi to: